Субота, 21.09.2019, 18:56
Вітаю Вас Гість | RSS

«Географічні орієнтири»

Районні конкурси

2014/2015 н.р.

Районний конкурс учнівських науково-дослідницьких проектів з географії та економіки

Увага!!! Конкурс для творчих, здібних і обдарованих учнів!  Пропонуємо познайомитися з Положенням конкурсу.

  Підсумки конкурсу!

                                     6-7 клас «Погоди поганої не буває»: 

І місце - колективна робота учнів 7 класу Письмечівської СЗШ (учитель Приймак О.М.)

ІІ місце - колективна робота учнів 6-А класу Солонянської СЗШ №1 (учитель Лимар О.М.)

ІІІ місце - робота учениці 7 класу Петриківської НСШ Смереки Юлії (учитель Кондрацька Т.В.)

ІІІ місце - робота учня  6 класу Башмачанської СЗШ Матухно В.О. (учитель Охотник О.Г. .)

    

                              8  клас   «Солонянщина – край барвистий і багатий»

І місце -  робота учениці 8 класу Петриківської НСШ Залюбовської Ірини (учитель Кондрацька Т.В.)

ІІ місце - робота учениці 11  класу Військової СЗШ  Глущенко Катерини (учитель Чуприна В.П.)

ІІІ місце - робота учня 11 класу Новопокровської СЗШ Фогеля Максима (учитель Нікітчук О.А.) 


     9 -10 клас «Дніпропетровщина – регіон лідер»

І місце -  робота учениці 9 класу Новопокровської СЗШ Косенко Єлизавети  (учитель Панкова О.П.) 

ІІ місце -  робота учениці  9 класу Башмачанської СЗШ  Ємець Ольвії (учитель Охотник О.Г.)

ІІІ місце - робота учнів 9 класу Жданівської  СЗШ Третяк Анни і Кухарець Інесси (учитель Лук'яненко Л.В.) 




2013/2014 н.р.
Районний конкурс учнівських науково-дослідницьких проектів з географії

 «Україна – моя земля, мені тут жити!»

 
27 лютого на базі районного науково-методичного кабінету  змагалися кращі географи-дослідники Солонянщини.  



Цікавою і змістовною була презентація  колективного проекту «Голубі 

простори рідного краю» ученицями 7 А класу Солонянської СЗШ №1 (керівники Лимар О.М. і Сташкова В.Д.). За результатами досліджень юними учнями виявлено, що стан  водойм Солоного є критичним, а вода не придатна для вживання та для купання.


У номінації «Видатні географи України» презентували свої дослідження учениця 8 класу Письмечівської СЗШ  Косенко Лілія  (керівник Приймак О.М.), учениця 8 класу Жданівської СЗШ Третяк Анна ( керівник Лук’яненко Л.В.) і учениця 8 класу Новопокровської СЗШ Косенко Єлизавета (керівник Панкова О.П.). Юні дослідниці з захопленням розповідали про людей, які вивчали географію і прославляли нашу Україну.

                     

Найбільш науковими  на конкурсі були матеріали досліджень старшокласників, які представили увазі глядачів і членам журі роботи  за темою «Торгові партнери України».  Про зовнішньоекономічні  зв’язки України  розповіли учениці Військової СЗШ Глущенко Катерина і Смотрицька Анна (керівник Чуприна В.П.).  Про торгових партнерів України розповіли  Помазан Максим і Сиса Артур з Єлізарівської СЗШ (керівник Брік Н.Г.), а також учень Новопокровської СЗШ Фогель Максим (керівник Панкова О.П.).  Науковістю і змістовним інформаційним матеріалом відрізнялася від інших робота учнів Солонянської СЗШ №2 Найка В і Яременко Т. (керівник Шумейко С.В.). 

                

   

В ході конкурсу компетентне журі оцінювало  проектні роботи учнів, а також захисти-презентації проектів та їх результатів.

                       

          

Результати оцінювання захисту учнями проектних робіт:

І місце

Учні 7А класу Солонянської СЗШ №1

Учениця  8 класу Письмечівської СЗШ  Косенко Лілія

Учні 11 класу Єлізарівської СЗШ  Помазан  Максим   і  Сиса Артур

 

ІІ місце

Учениця 8 класу Новопокровської СЗШ Косенко Єлизавета

Учениці 10 класу Військової СЗШ  Глущенко Катерина і Смотрицька Анна

 

ІІІ місце

Учениця 8 класу Жданівської СЗШ Третяк Анна

Учень 10 класу Новопокровської СЗШ Фогель Максим

 

Результати оцінювання проектних робіт:

І місце

Колективна робота учнів 7А класу Солонянської СЗШ №1          

Робота учениці 8 класу Новопокровської СЗШ Косенко Єлизавети

Робота учнів 10 класу Солонянської СЗШ №2 Найка Вадима і Яременко Тетяни

ІІ місце

Проект  учениці 8 класу Письмечівської СЗШ Косенко Лілії

Проектна робота учня 10 класу Новопокровської СЗШ Фогеля Максима

ІІІ місце

Робота учениці 8 класу Жданівської СЗШ Третяк Анни

Робота учениці 10 класу Військової СЗШ  Глущенко Катерини

Робота учнів 11 класу Єлізарівської СЗШ Помазана Максима, Сиси Артура і Фурдик Тетяни

 

Друзі сайту
Липень 2016
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Пошук
Фази Місяця

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz